Program

Prohlédněte si přesný časový harmonogram jednotlivých vystoupení, abyste nic nezmeškali a užili si tak oslavu 175. výročí Pilsner Urquell naplno.

Support Lesbiens

Support Lesbiens

WAW

WAW a Viktor Dyk

Alice

Alice

Jelen

Jelen

scéna v pivovaru

  • Čas Vystoupení
  • 11:30 - 12:30 Lenny
  • 13:30 - 14:30 WAW a Viktor Dyk
  • 15:30 - 16:30 Progres 2
  • 17:30 - 18:30 Electric Lady
  • 18:42 PŘÍPITEK *
  • 20:00 - 21:00 Monkey Business
  • 22:00 - 23:00 Walk Choc Ice
  • 00:00 - 01:00 Sto Zvířat
  • * vydávání plechovek od 18:00 hod. Sledujte informace na místě.

Náměstí republiky

  • Čas Vystoupení
  • 11:30 - 12:15 Mňága a Žďorp
  • 13:00 - 13:45 Perutě
  • 14:30 - 15:30 Ill Fish
  • 16:30 - 17:30 Support Lesbiens
  • 18:42 PŘÍPITEK *
  • 19:00 - 20:00 Alice a Dan Bárta
  • 21:00 - 22:00 Jelen
  • * vydávání plechovek od 18:00 hod.

scéna výstav

  • Čas Vystoupení
  • 12:00 - 13:00 Electric
  • 14:00 - 15:00 The End of Colours - The Doors Revival
  • 16:00 - 17:00 Ovoce
  • 18:00 - 19:00 Bára Zemanová & band
  • 20:30 - 21:30 The Paranoid
  • 22:30 - 23:30 Pestalozzi

scéna strouha

  • Čas Vystoupení
  • 12:00 - 14:15 O.V.J. Dixie
  • 15:30 - 17:00 HRRR na ně
  • 17:45 - 19:30 Five Rivers Blues Band
  • 20:30 - 21:30 Vanua 2

Stan na spilce

  • Čas Vystoupení
  • 12:00 - 14:00 La Sklerosa
  • 15:00 - 18:00 King Swing
  • 19:30 - 21:00 POPS
  • 22:00 - 00:30 X Cover

Stan lokál

  • Čas Vystoupení
  • 12:00 - 15:00 Jakub Kořínek & Kateřina Misíková
  • 15:30 - 17:30 Karolína Jägerová & Martin Fiala
  • 18:00 - 20:30 Blues Not Dead
  • 21:00 - 23:00 Seventh Passion
  •   škola čepování s mistrem výčepním

Stan u pinkasů

  • Čas Vystoupení
  • 11:30 - 22:00 harmonikář - Bohumil Kolací
  • 13:00 - 17:00 každou celou hodinu soutěž - Pinkasova noční můra
  • 17:30 vyhlášení vítěze

Stan na náměstí republiky

  • Čas Vystoupení
  • 13:00 škola čepování se sládky Plzeňského Prazdroje
  • 14:00 škola čepování se sládky Plzeňského Prazdroje

Stan Švejk

  • Čas Vystoupení
  • celý den Duo HARHOU