Informace

Mapa areálu

Vlak na Pilsner Fest zdarma

Vlak na Pilsner
Fest zdarma

Myslíme i na zodpovědné řidiče a chceme, aby si také mohli užít Pilsner Fest se vším všudy. Nemusíte řešit starosti s autem a můžete se zadarmo dopravit na Pilsner Fest vlakem. 7. října v 10:25 odjede z pražského Hlavního nádraží speciální vlak na Pilsner Fest, který vás následně ve 23:30 odveze z Plzně zpět do Prahy. Kapacita je však omezená, tak nezapomeňte přijít včas.

Parkování

Pro ty, kteří se musí dopravit autem, je možnost zaparkovat v okolí areálu. Na rozdíl od minulého roku se nehraje fotbalové utkání, a parkování by tak mělo být snazší než minulý rok.

Parkování

BEZPEČNOST
A DALŠÍ DOPORUČENÍ

Bezpečnostní opatření je pro nás vždy na prvním místě. Celý areál Pilsner Festu bude proto uzavřen a ve vstupních koridorech budou pořadatelé kontrolovat, zda nikdo nevnáší na naši oslavu nebezpečné předměty (mezi které patří i DEŠTNÍKY a další podobné věci). I z důvodu plynulosti kontrol prosíme všechny, aby s sebou nebrali žádná větší zavazadla.

Abychom si všichni mohli Pilsner Festu užít na plno a bez problémů, chtěli bychom poprosit všechny návštěvníky, aby si našli hlídání pro své nejmenší členy i domácí mazlíčky. V případě nutnosti vzít mazlíčky s sebou prosím dbejte na to, aby měli nasazený náhubek. Přesto bude lepší a doporučujeme, aby raději zůstali v pohodlí domova. Pro další informace si přečtěte kompletní Návštěvní řád.

Poděkování
našim partnerům

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách Pilsner Festu a bez kterých by to nebyla ta pravá oslava se vším všudy. Děkujeme vám všem, moc si toho vážíme!