Informace

Mapa areálu

Vlak na Pilsner Fest zdarma

Speciální vlak
na Pilsner Fest

Myslíme i na zodpovědné řidiče a chceme, aby si všichni mohli užít Pilsner Fest se vším všudy. Neřešte starosti s autem a dopravte se na Pilsner Fest naším vlakem. 6. října odjede v 10:25 z pražského Hlavního nádraží speciální Pilsner Expres směrem do Plzně a večer vás zase ve 23:30 odveze zpět do Prahy. Cestu vlakem vám zpříjemní hudební doprovod a soutěž o pivenky ve světovém stylu. Kapacita je však omezená, tak určitě přijďte včas.

Parkování

Pro ty, kteří se musí dopravit autem, je možnost zaparkovat v okolí areálu. Na rozdíl od minulého roku se nehraje fotbalové utkání, a parkování by tak mělo být snazší než minulý rok.

Parkování

Bezpečnostní opatření
a další doporučení

Bezpečnostní opatření je pro nás vždy na prvním místě. Celý areál Pilsner Festu bude proto uzavřen a ve vstupních koridorech budou pořadatelé kontrolovat, zda nikdo nevnáší na naši oslavu nebezpečné předměty (mezi které patří i DEŠTNÍKY a další podobné věci). I z důvodu plynulosti kontrol prosíme všechny, aby s sebou nebrali žádná větší zavazadla.

Abychom si všichni mohli Pilsner Festu užít na plno a bez problémů, chtěli bychom poprosit všechny návštěvníky, aby si našli hlídání pro své nejmenší členy i domácí mazlíčky. V případě nutnosti vzít mazlíčky s sebou prosím dbejte na to, aby měli nasazený náhubek. Přesto bude lepší a doporučujeme, aby raději zůstali v pohodlí domova. Pro další informace si přečtěte kompletní Návštěvní řád.


Poděkování našim
partnerům

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podílejí na přípravách Pilsner Festu a bez kterých by to nebyla ta pravá oslava se vším všudy. Děkujeme vám všem, moc si toho vážíme!