V kuchyni profesionálů

Nejlepší
pivní zážitek

Čepovat vám budeme zlatý ležák v té nejlepší kvalitě i Nefiltrovaný Pilsner Urquell. Na několika místech vám nabídneme naše pivo přímo z tanku. Čepování bude probíhat pod dohledem zkušených Master Bartenderů nejen českých, ale i těch z různých koutů světa.

Ochutnáte například perfektní šnyt od úřadujícího Mastera Bartendera Richarda Máši, nebo od Charlieho Anderssona ze Švédska.

Pivní stany

Gastronomie
na té nejvyšší úrovni

Letos jsme nově spojili síly s Burger Festivalem, který představuje kulinářské umění vybraných restaurací z celé ČR i zahraničí. Budete mít možnost ochutnat rozmanité speciality ze zemí, kam se Pilsner Urquell vyváží, a poznat tak kuchyně z rozličných koutů světa. To všechno v kombinaci s dobře vychlazeným plzeňským pivem. Copak to se dá odmítnout?

Tradičně se také můžete těšit na naše nejlepší partnerské restaurace – Lokál, Švejk, či Na Spilce. Zdejší kuchaři nejlépe ví, jaké jídlo se hodí k plzeňskému pivu, a štamgasti jsou toho jasným důkazem. Jestli tedy hledáte kompletní Pilsner Urquell zážitek, alespoň jeden z těchto stanů byste měli navštívit.